Sosyal Medya Yönetimi


Günümüzde dijital pazarlama sürecinde SEO ne kadar önemliyse markanız için Sosyal Medya Yönetimi de o kadar önemlidir. Kitlenizin kullandığı Instagram ve Facebook gibi sosyal medya platformlarındaki varlığınızı etkili bir paylaşım haritasıyla yöneterek markanızı hem yeni kitlelere ulaştırır hem de var olan kitlenizden dönüşüm almanızı sağlarız.

sosyal medya yönetimi

Neden

Sosyal Medya Yönetimi?

Sosyal Medya Yönetimi, markanızın geniş kitlelere ulaşmasını ve müşterilerle etkileşim kurmasını sağlar, böylece marka itibarınızı güçlendirir ve işletmenizin büyümesine katkı sağlar.

sosyal medya yönetimi webikok INSTAGRAM VE FACEBOOK

Dünyada aktif iki milyardan fazla aktif kullanıcı sayısı olan Instagram ve Facebook, markanızı en etkin şekilde duyurup büyütebileceğiniz sosyal medya platformlarıdır. Markanızın Instagram ve Facebook hesaplarını verim ve getiri alacak şekilde yönetiriz.

sosyal medya yönetimi webikokPAYLAŞIM HARİTASI

Markanızın sosyal medya platformlarındaki hesaplarını, baştan savma değil taslağını önceden oluşturduğumuz belirli bir paylaşım haritasını takip ederek yönetiriz. Paylaşım haritanızı sadece gün ve saatlere bağlı olarak belirlemekten kaçınırız. Takipçilerinizin en aktif olduğu, en çok dönüşüm sağladığı gün ve saatleri esas alırız. Böylece sosyal medya hesabınıza takipçi satın almanıza gerek kalmadan organik bir biçimde büyütürüz.

sosyal medya yönetimi webikok YENİ KİTLELER

Sosyal medyanın markanıza sağladığı bir büyük avantaj ise yeni kitlelere ulaşmaktır. Yeni kitlelere ulaşmanızın iki farklı yöntemi mevcuttur. İlk ve ücretsiz olan yöntem, diğer hesaplarla etkileşime geçmek ve doğru hashtag kullanmak gibi aşamalardan oluşur. İkinci ve ücretli yöntem ise, dijital reklam kampanyası ile hedef kitlenizin karşısına doğrudan ulaşmanızı sağlar.

sosyal medya yönetimi webikok DÖNÜŞÜM

Web sitenize sosyal medya hesaplarınız sayesinde dönüşüm getirebileceğinizi biliyor muydunuz? Profilinizi ve paylaşımlarınızı dönüşüm almanızı kolaylaştıracak şekilde güncelleriz. Ayrıca, sektörünüze uygun diğer sosyal medya kullanıcılarından backlink alışverişi yapmanızı sağlayarak da web site trafiğinizi arttırırız.

Hızlıca Fiyat Teklifi Alın

Son Yazılarımıza Göz Atın

Dijitale profesyonel adım atın!

Scroll to Top