E-Ticaret Sitesi Kurulum Hizmeti


E-ticaret siteniz, ürünlerinizi sergilediğiniz ve sadece belirli bir adresle sınırlı kalmadan tüm yurt içine hatta isterseniz yurt dışına kadar ulaşma imkanı sunan sanal bir mağazadır. Anlık takip hizmetiyle müşterilerinize ürünün mevcut durumu hakkında bilgi verebilir, güvenilir bir site oluşturarak kullanıcıların kendi bilgileriyle rahatlıkla alışveriş yapmasına olanak tanıyabiliriz, kuponlar ve kampanyalar oluşturarak marka sadakati yaratabilir ve müşterilerinizin istek ve sorunlarına çevrimiçi destek sağlayarak fiziksel mağaza alışverişlerinden eksik kalmayacak bir deneyim sunabiliriz.

e-ticaret sitesi hizmeti

Neden

E-Ticaret Sitesi?

E-ticaret sitesi, işletmenizin sınırlarını aşarak geniş kitlelere erişmenizi sağlar, gelirinizi artırır, yeni müşteriler kazandırır ve müşteri memnuniyetini artırarak başarıya ulaşmanıza katkı sağlar.

ANLIK TAKİP

Anlık takip sistemi müşterilerinizin günlük hayatına çok büyük bir kolaylık sağlar. Gönderdiğiniz ürün veya ürünlerin nerede olduğu, lojistiğin hangi aşamasında olduğu ve en önemlisi siparişin ne zaman müşterinizin konumuna ulaşacağı hakkında bilgi verir.

GÜVENİLİR

E-ticaret sitelerinin bir diğer iyi özelliği de sanal ödemeler yapılabilmesidir. Fakat bu özelliğin iyi olması için e-ticaret sitenizin güvenilir olması gerekir. Müşterileriniz, kredi kartı bilgilerini şüphe duymadan paylaşabilmeleri için web sitenizi tam güvenilir hale getiririz.

KAMPANYALAR

Sektörünüzdeki rakiplerinizin bir adım önüne geçmek için web sitenizde kampanyalar düzenler ve bu kampanyaların takibini sağlayarak e-ticaret sitenizi müşterilerinizin tercih edeceği bir dijital mağaza haline getiririz.

ÇEVRİMİÇİ DESTEK

Müşterilerinizin dileklerini iletebileceği, şikayetlerini sunabileceği ve e-ticaret siteniz hakkında istedikleri her soruyu sorabilecekleri bir çevrimiçi destek hizmeti vererek memnuniyetlerini üst seviyede tutarız.

webikok dijital pazarlama ajansı e-ticaret sitesi kurulum aşamaları nedir

E-Ticaret Sitesi Kurulum Aşamalarımız Nelerdir?


 • Planlama ve Strateji Belirleme.
 • Alan Adı ve Hosting Seçimi.
 • Tasarım ve Tema Seçimi.
 • Güvenlik Önlemleri, SSL kurulumu.
 • Ürün ve Kategori Yönetimi.
 • Ödeme ve Kargo Sistemleri.
 • Her bir ürüne ayrı olmak üzere açıklama ve detay ekleme.
 • Google Maps ve Google My Business kaydı.
 • Google Ads, Google Tag Manager, Google Merchant, Google Analytics ve Google Search Console gibi önemli araçlara kayıt.
 • Temel SEO çalışmaları.
 • İsteğe göre, Dijital Reklam kampanya kurguları ve takibi.
 • İsteğe göre, markaya özel Sosyal medya tasarımı ve hesapların açılışı.
 • İsteğe göre, Sosyal Medya Yönetimi
 • Test ve Onay.

Hızlıca Fiyat Teklifi Alın

E-Ticaret Sitesi Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaret sitesi, fiziksel bir mağazaya sahip olma zorunluluğu olmadan ürünlerinizi güvenilir bir şekilde satmanızı sağlar. Ayrıca işletmenizin sınırlarını istediğiniz bölgeye kadar genişleterek daha fazla müşteriye ulaşmanıza yardımcı olur.

Ürünlerinizin detay ve yoğunluğuna göre 14-30 gün içerisinde teslim alırsınız.

E-Ticaret sitenizi inşa ederken, ürünlerinizi ön plana çıkaracak bir tasarım ile sizlere teslim ederiz.

Yeni oluşturduğumuz E-Ticaret sitenizde, gereken temel SEO çalışmaları yapılmaktadır. E-Ticaret sitenize full+full SEO hizmetimiz için buraya tıklayarak teklif alabilirsiniz.

E-Ticaret siteniz %100 mobil uyumlu olacaktır. Ayrıca mobil uyumluluk hizmet garantilerimizden biridir.

Son Yazılarımıza Göz Atın

Dijitale profesyonel adım atın!

Scroll to Top